Technologia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Poznaj nowoczesny, ekonomiczny i wygodny system ogrzewania elektrycznego dla Twojego domu.

Ogrzewanie elektryczne DEVI jest systemem uniwersalnym, może być instalowane we wszystkich rodzajach pomieszczeń (sypialnia, kuchnia, łazienka, pokój dziecięcy, salon itd.), pod wieloma rodzajami podłóg (terakotą, gresem, płytkami ceramicznymi lub kamiennymi, wykładziną dywanową itd.).

W obiegowej opinii istnieje mit związany z ogrzewaniem elektrycznym: wysokie koszty. Niestety zdarza się tak, że przez to błędne przeświadczenie rezygnujemy z wygody, która jest w zasięgu naszych możliwości.

W związku z niskim zapotrzebowaniem na ciepło w budynkach energooszczędnych szczególnie atrakcyjne stały się systemy grzewcze o niskich kosztach inwestycyjnych. Koszty zakupu elektrycznego ogrzewania podłogowego są najniższe w porównaniu do innych systemów grzewczych o porównywalnej jakości.

Małe zapotrzebowanie na ciepło powoduje również, że koszty eksploatacyjne większości rodzajów ogrzewania są niskie. Stosując ogrzewanie elektryczne można płacić niskie rachunki. Warunkiem jest dobranie systemu do indywidualnych potrzeb. Należy również pamiętać o tym, że prąd to jedyne źródło energii, za które można płacić połowę ceny (II taryfa).

Ogrzewanie podłogowe oznacza brak grzejników, które zajmują cenne miejsce oraz nie prezentują się dobrze na ścianach. Na grzejnikach zbiera się kurz, a powierzchnia nad nimi jest zaciemniona, co ma związek z wydzielającym się ciepłem.

W przypadku ogrzewania podłogowego jedynym widocznym elementem jest termostat. Termostaty DEVIregTM Tocuh oraz DEVIregTM Smart stanowią uzupełnienie wnętrz nawet o najbardziej eleganckim wystroju. Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że są one delikatne i minimalistyczne w swojej formie.